Małgorzta Albin – Kettlebell receptą na zdrowie, siłę i piękną sylwetkę.

Miłość do ruchu i wytrwałość w dążeniu do celu doprowadziły Małgosię na sam szczyt sportowej kariery. Kettlebell to dyscyplina, która stała się jej pasją o czym możecie się przekonać słuchając tej rozmowy. Małgosia jest przykładem tego, że sport daje siłę, sprawność i piękno.

Małgorzata Albin – magister wychowania fizycznego warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, pięciokrotna mistrzyni świata Kettlebell Lifting, wielokrotna medalistka mistrzostw Europy oraz Polski. Propagator treningu z odważnikami kulowy Kettlebells, trener wielu reprezentantów Polski , przewodnicząca komisji antydopingowej międzynarodowej federacji WKSF – World Kettlebell Sport Federation jak również przedstawiciel ww. federacji w Polsce. Założycielka akademii szkoleniowej Kettlebell Warsaw, jednocześnie jej główny szkoleniowiec. Współtwórca autorskiego programu Kettlebell Functional stworzonego specjalnie pod kątem zajęć grupowych w fitness klubach. Organizator eventów o charakterze sportowym, miedzy innymi zawodów na poziomie lokalnym jak i międzynarodowym. Autor wielu artykułów w czasopismach branżowych. Trener personalny oraz instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem, instruktor wielu dyscyplin sportowych takich jak : gimnastyka, piłka ręczna, pływanie , narciarstwo zjazdowe, windsurfing. Mama dwójki dzieci 9 letniej Lenki i 5,5 letniego Kajtusia.

Z Małgosią rozmawiamy między innymi o :

✅jej doświadczeniu zawodniczym i trenerskim

✅powstaniu metody treningowej z wykorzystaniem Kettlebell

✅zaletach treningu z Kettlebell i korzyściach zdrowotnych jakie daje

✅wszechstronnym zastosowaniu Kettlebell

✅rodzajach Kettlebell

✅technice wykonywania ćwiczeń z kulą

✅tym jaka jest jej recepta na ruch

Link do wybranych artykułów mówiących o zaletach treningu Kettlebell:

🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽

https://research.usc.edu.au/discovery/delivery?vid=61USC_INST:ResearchRepository&repId=12126003850002621#13127011590002621 https://www.researchgate.net/profile/Ryan-Eckert/publication/311595070_Kettlebell_Training_A_Brief_Review/links/58501cb608aecb6bd8d20dc0/Kettlebell-Training-A-Brief-Review.pdfhttps://content.sciendo.com/configurable/contentpage/journals$002fhukin$002f74$002f1$002farticle-p15.xml

🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼

Zapraszam do oglądania kolejnych odcinków w których pojawią się specjaliści związani ze światem sportu i medycyny. Będą fizjoterapeuci, lekarze, sportowcy, trenerzy i pasjonaci wielu form ruchu.

Podcast możecie znaleźć wielu platformach do słuchania m. in.:

🎧 Spotify: https://open.spotify.com/show/7HIoOo6zbqnQaEMniDnZN5
🎧 iTunes: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/recepta-na-ruch/id1536745493
🎧 Android: https://subscribeonandroid.com/receptanaruch.pl/feed/podcast

📝 blog w formie transkrypcji wszystkich odcinków – https://www.receptanaruch.pl/blog

Nowe odcinki będą pojawiać się w połowie każdego tygodnia czyli w każdą środę o godz. 12.00.

Zapraszam Was do słuchania, oglądania, subskrybowania i udostępniania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *