
Sandra Osipiuk - Sienkiewicz
Sandra Osipiuk specjalizuje się w odbudowie posturalnej i reedukacji oddechowej. Absolwentka kursów Postural Restoration Institute. Instruktorka metod Buteyko oraz Oxygen Advantage.
Mówca TEDxWarsaw 2018, gdzie prezentowała wystąpienie “Siła twojego oddechu”.
Autorka licznych prac publikowanych w czasopismach naukowych oraz współautorka podręcznika “Pulmonologia dziecięca”. Od 2017 roku prowadzi autorskie szkolenia z zakresu reedukacji oddechowej. Autorka bloga www.sofizjo.pl

Aleksandra Kłak
Aleksandra Kłak pracuje jako fizjoterapeutka w kadrze narodowej U14 Polskiego Związku Koszykówki. W przeszłości pracowała w sztabach medycznych wielu zawodów międzynarodowych oraz była fizjoterapeutką w kadrze narodowej Pięcioboju Nowoczesnego.
W roku 2019 podjęła współpracę jako konsultant w Zakładzie Inżynierii Obliczeniowej i Biomedycznej Wojskowej Akademii Technicznej. Zajmuje się tam współpracą przy badaniach dotyczących biomechaniki biegu.

Dr Paweł Koczkodaj
Dr Paweł Koczkodaj – absolwent zdrowia publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu, specjalista zdrowia publicznego, edukator zdrowotny, Zastępca Kierownika Zakładu Epidemiologii i Prewencji Pierwotnej Nowotworów, Adiunkt w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowym Instytucie Badawczym, Ambasador Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem w Polsce, członek European Health Parliament w Brukseli (Committee on Disease Prevention and Management), a także European Network for Smoking Prevention Youth Working Group w Brukseli. W pracy zawodowej oraz naukowej skupia się głównie na zagadnieniach związanych z prewencją pierwotną nowotworów, edukacją zdrowotną oraz szeroko pojętą promocją zdrowia.

Dr Maja Herman
Dr Maja Herman – absolwentka Wrocławskiej Akademii Medycznej, lekarka, specjalistka psychiatrii, psychoterapeutka, ale przede wszystkim naukowczyni i kobieta. Aktualnie pracuje na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Klinice Psychiatrii, jest opiekunką SKN Psychiatrii im. prof. J. Mazurkiewicza w ramach WUM. Wiedzę z zakresu czynnościowej i strukturalnej budowy mózgu łączy z psychodynamicznym wykształceniem psychoterapeutycznym.
Popularyzuje psychiatrię, pokazując jej użyteczny charakter. Jest autorką licznych rozdziałów oraz artykułów – zarówno naukowych, jak i popularnonaukowych. Na co dzień fanka feminatywów, zwierząt i wszelkich mediów społecznościowych. Prowadzi lekarski blog oraz konto na Facebooku i Instagramie, jak również fanpage Amici – psychiatria użyteczna. Potrafi odpowiedzieć właściwie na każde pytanie dotyczące reagowania ludzi na otaczający świat.

Andrzej Kępczyński
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Kierunek Rehabilitacja Ruchowa. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta w cenionych placówkach ortopedycznych w Warszawie oraz zagranicą. Założyciel Kliniki Ruchu i inicjator jej działalności naukowej, aktywny uczestnik oraz prelegent na wielu szkoleniach i konferencjach poświęconych ortopedii i traumatologii oraz fizjoterapii narządu ruchu. Specjalizuje się w rehabilitacji stawu ramiennego i kolanowego.
Przez wiele lat trenował taniec towarzyski oraz pływanie. Aktualnie jego głównym hobby są sporty wodne, narciarstwo, taniec towarzyski i… własne dzieci (urocza trójka).

Joanna Tokarska
Joanna Tokarska jest absolwentką warszawskiej AWF. Od momentu ukończenia studiów cały czas pracuje jako fizjoterapeutka w czołowych polskich placówkach zarówno terapeutycznych, jak i szkoleniowych.
Joanna Tokarska jest terapeutką metody McKenzie MDT oraz Terapeutką Medycyny Ortopedycznej OMI Global, certyfikowaną terapeutką Saebo.
Jest absolwentką kursów metody PNF, zakończonych międzynarodowym egzaminem przyznającym tytuł Terapeuty Międzynarodowego Koncepcji PNF.
Regularnie dzieli się wiedzą z zakresu neurorehabilitacji w mediach społecznościowych, podcastach oraz za pomocą You Tube. Prowadzi fanpage „Fizjopozytywni”.

Bartosz Niedaszkowski

Michał Jeliński
Michał Jeliński – wioślarz, mistrz olimpijski z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i czterokrotny Mistrz Świata w osadzie czwórki podwójnej. Ukończył studia na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Trzykrotnie startował na letnich igrzyskach olimpijskich. W Pekinie w 2008 osada w składzie Michał Jeliński, Marek Kolbowicz, Adam Korol i Konrad Wasielewski wywalczyła złoty medal. Został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski (2008). Choruje na cukrzycę typu 1 od 2003 r. Jest założycielem fundacji ACTIVEdiabet, w której od wielu lat spełnia się w roli edukatora zdrowotnego, podnosi świadomość na temat aktywności fizycznej wśród diabetyków oraz ich rodzin na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla początkujących jak i tych już bardziej doświadczonych.

Dr Remigiusz Rzepka

Aleksander Świątek
Aleksander Świątek – absolwent Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, wydział Rehabilitacji.
Od kilku lat łączy fizjoterapię z treningami medycznymi. Specjalizuje się w terapii powięziowej oraz masażu tkanek głębokich. Doświadczenie zdobywał podczas pracy i warsztatów z pacjentami ortopedyczny i pourazowymi w Portugalii, Niemczech oraz USA.
Posiada holistyczne podejście oraz uważa, że ciało jest w stanie samodzielnie się zregenerować. Wystarczy je tylko prawidłowo traktować.

Prof. nadzw. dr n. med. Michał Dwornik
Prof. nadzw. dr n. med. Michał Dwornik – profesor nadzwyczajny Mazowieckiej Uczelni Medycznej, fizjoterapeuta i osteopata. Były adiunkt Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykładowca na Wydziale Fizjoterapii Wyższej Szkoły Medycznej w Podkowie Leśnej. Kierownik i właściciel Centrum Rehabilitacji Medycznej REHApunkt w Piastowie. Absolwent renomowanej Brytyjskiej Szkoły Osteopatii – European School of Osteopathy. Dodatkowe wykształcenie z zakresu nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych zdobył w Wielkiej Brytanii w Neuro Orthopeadic Institute.
Poza pracą zawodową i naukową od 8 lat realizuje się jako zawodnik CrossFit.

Kornel Pęksa

Elżbieta Furman

Dr n. med. Paweł Walasek
Dr n. med. Paweł Walasek – absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, od 2000 roku związany z oddziałem Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Uczestnik wielu kursów krajowych i zagranicznych z zakresu traumatologii narządu ruchu, artroskopii stawu kolanowego i barkowego. Autor artykułów i prezentacji. Jego szczególne zainteresowania to chirurgia artroskopowa i traumatologia narządu ruchu. Sam biega i pomaga biegającym.

Karol Szapel

Lek. Wojciech J. Falęcki

Dr hab. prof. AWF Edyta Smolis-Bąk
Dr hab. prof. AWF Edyta Smolis-Bąk – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, doktor habilitowany nauk kultury fizycznej w zakresie rehabilitacji ruchowej, specjalista II stopnia rehabilitacji ruchowej. Jest pracownikiem Instytutu Kardiologii w Warszawie od 25 lat. Profesor Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Dawid Fajer
Dawid Fajer to szkoleniowiec, trener, były żołnierz i sportowiec. Ukończył wiele szkoleń trenerskich przygotowania fizycznego sportowców wielu czołowych grup sportu wyczynowego, oraz liderów zarządzania w sporcie m.in. we Francji, Niemczech, Holandii, Izraelu i USA, w tym elitarne szkolenie (Athletes Performance, EXOS).
Dawid poza pracą ze sportowcami współpracuje także z wojskowymi elitarnymi jednostkami specjalnymi i pilotami bojowymi, wdrażając programy przygotowania motorycznego i specjalistycznego.